ויזה לתיירים המגיעים לישראל

רבים מהישראלים אינם יודעים זאת אך כיום תייר שאינו תושב ישראל המגיע לבקר בארצנו הקטנטונת צריך אשרת כניסה וויזה בשביל לשהות בה כמקובל בחוק, כמובן שישנם תושבי ארצות מסוימים בעולם שאינם צריכים ויזה, אך חשוב לציין שמרבית מאלו המגיעים למדינתנו זקוקים לאשרת כניסה מסודרת בדיוק כמו שאנו תושבי ישראל צריכים אשרת כניסה כאשר אנו מעוניינים להיכנס לשטחה של ארצות הברית, הודו או סין לדוגמא.

למה בעצם תייר המגיע לישראל צריך ויזה?

בטל לא מעט מכם שואלים את עצמם ממש ברגע זה “למה תייר המגיע לארץ ישראל זקוק לאשרת כניסה..?” אז נסביר,

בגלל שישראל ממוקמת במזרח התיכון ובגלל שלצערנו הרב בשנות ה 2000 עדיין אנו מוקפים באויבים ובמדינות ערב, מדינת ישראל נתונה בחשש גדול מאוד בכל הנושא הביטחון ויחד עם זאת בנושאי ההגירה השונים של כאלו המתעניינים להגיע ולעבוד בישראל.

ויזה לישראל הניתנת בקונסוליות ישראל ברחבי העולם בעצם שומרת עלינו אזרחי מדינת ישראל מפני סוג של עומס תושבים ויחד עם זאת שמירה על חוקיות והמדיניות הקיימת בארץ ישראל.

תקופה השהייה המותרת לתייר בישראל

רבים מאלו המגיעים לנפוש, לטייל ולתור את ארץ ישראל מחו”ל הם בדרך כלל תיירים המגיעים לתקופת שהייה קצרה יחסית של עד חודש לכל היותר, כאשר כיום מרבית מהתיירים המגיעים הם אלו המגיעים לראות את המקומות התיירותיים שמציעה מדינת ישראל לתייר וכמו כן חשוב לציין באותה נקודה שבסופו של דבר מדובר באחד מגורמי ההכנסה הגדולים ביותר של מדינת ישראל שהוא התל”ג (תוצר לאומי גולמי), תייר הנכנס לארץ בדרך כלל מוציא לא מעט כסף על כלכלה ומחייה, לינה ואירוח במקומות אירוח או מלונות בישראל, הוצאות על כניסה לאטרקציות, מסעדות, בילויים וכדומה.

כיום זר המגיע לבקר בישראל יכול לשהות במדינה עד 3 חודשים מרגע החתמת הדרכון והכניסה לארץ, ממש כמו במדינות אירופה ובשאר יעדי העולם פרט לארצות הברית שם שהייה מותרת במרבית המקרים עד חצי שנה אלא עם כן החליט שוטר ההגירה לשנות את תנאי השהייה על פי ראות דעתו.

בקטגוריה: כללי
השאר תגובה

XHTML: אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>